سقف کشسان ترنس نورگذر بدون چاپ

Translucent stretch ceiling without printing

متریال: سقف کشسان پیروکس ترنس نورگذر بدون چاپ
محل اجرا : سالن کنفرانس ساختمان مرکزی وزارتخانه جهاد کشاورزی
تهران. خیابان طالقانی
سال اجرا: 1396
تصویر: ترنس. بدون پرینت
همانطور که مستحضرید ساختمان های بیمارستان، مدارس، وزارتخانه ها و مراکز مهم نظامی دارای بالاترین استاندارهای ساخت و ساز می‌باشند و تمامی متریال های استفاده شده در این ساختمان ها می‌بایست دارای انواع استاندارد های روز دنیا از جمله استاندارد حریق و آتش‌نشانی، استاندارد ها ایزو 9002 و ایزو 9001، استانداردهای بهداشتی، استاندار محیط زیست و بازیافت، استاندارد QC، و دیگر استاندارد ها باشند تا تاییده ی اجازه استفاده در این مراکز را کسب کنند. سقف کشسان پیروکس با داشتن تمامی استاندارد های روز دنیا این تاییده را داراست.
تصویری که مشاهده میکنید سالن کنفرانس واقع در طبقه 16 ساختمان اصلی وزارتخانه جهاد کشاورزی در تهران خیابان طالقانی میباشد. همانطور که مستحضرید سالن کنفرانس نیاز به نور مناسب، متعادل و تسطیح شده ای دارد، چون اگر شدت نورپردازی آن کم باشد مناسب مطالعه و یا نوشتار نخواهد بود و همچنین شدت بالای آن باعث آزار چشم حضار میشود. سقف کشسان با تسطیح نور این مشکل را مرتفع نموده با این مزیت اضافه که چشمه ی نوری پشت پارچه به هیچ عنوان مشهود نمیباشد.
این سقف ترکیب سقف کشسان با باکس آهن کشی شده است که به صورت مستطیلی ، بدون درز و یکپارچه تولید و اجرا شده .
همانطور که مستحضرید سقف های کشسان در هر بستری به صورت باکس قابل اجرا میباشد و این بستر میتواند سقفی، دیواری و یا دیوار به سقف باشد. نصب پروفیل سقف کشسان هم با توجه به بستر موجود انتخاب می‌شود.

نورپردازی استفاده شده در این باکس مدل اس ام دی 12 ولت

با قابلیت تنظیم شدت نور و ترانسهای آن با توجه به فضای سالن کنفرانس که در آن سکوت اهمیت بسیاری دارد از نوع ترانس 40 آمپر سوپر سایلنت فن دار میباشد.
با توجه به اینکه سقف کشسان خواص آگوستیک یا همان عایق صدا دارد ، و این خاصیت اهمیت بسیاری در فضاهایی همچون اتاق عمل، کتابخانه ها، اناق جلسات، سالن های کنفرانس، اتاق مدیران و…. دارد، سقف کشسان پیروکس بهترین گزینه برای استفاده در این قبیل فضاها میباشد.
پروفیل مورد استفاده در این فضا با توجه به ابعاد بزرگ آن، پروفیل سقف کشسان مدل A دیواری میباشد که از استحکام بسیار بالایی برخوردار است.
سقف های کشسان پیروکس شامل 12 سال ضمانت بی قید و شرط پارچه و چاپ میباشد.

جهت خرید، سفارش و اطلاع از قیمت نصب با ما تماس بگیرید.
شما مشتریان گرامی می توانید در شبکه های اجتماعی واتس اپ، اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.
صفحه ارتباط با ما کمپانی پیروکس.

آدرس: سهروردی شمالی .روبروی ابن یمین ،برج بهشت، واحد ۲۱

مدیریت فروش: 09120916249

پشتیبانی : 09389872822

 

بازگشت به لیست

Related Projects