دسته‌بندی نشده

سقف کشسان چیست؟

سقف کشسان چیه و چه کاربردی داره؟ اگر بخوام بجای کناف از سقف کشسان استفاده کنم، کجا سود میکنم و کجا ضرر؟ قیمت سقف کشسان چقدره و چطور حساب میشه؟ مجری سقف کشسان رو از کجا پیدا کنم؟

سقف کشسان، یکی از جدیدترین انواع سقف کاذبه. به همین خاطر وقتی اسم سقف کشسان رو میشنویم سوالات بالا و حتی بیشتر از اونها، تو ذهن شکل میگیره. از جمله این سوالات میتونم به قیمت روز سقف کشسان اشاره کنم که خیلیا برای قبل از شروع کارشون به این قیمت برای برنامه‌ریزی بودجه، نیاز دارن.

در این مقاله سعی شده به سوالات بالا و سوالات متعدد دیگه ای که ممکنه برات پیش بیاد جواب داده بشه. پس با من همراه باش!

سقف کشسان چیست؟

یکی از مدرن ترین انواع سقف کاذب،سقف کشسان است. این نوع از سقف از پارچه ای از جنس PVC با قابلیت کشسانی ساخته می شود . به این معنی که می توان با گرمادهی به پارچه، آن را به اندازه مورد نظر کش آورد و سپس روی پروفیل های ویژه نصب کرد. از پارچه کشسان می توان به عنوان دیوارپوش نیز استفاده کرد که به آن دیوار کشسان گفته می شود. سقف کشسان و دیوار کشسان دارای قابلیت نورپردازی هستند که این قابلیت از عناصر مهم زیباسازی دکوراسیون به حساب می آید.

اگه کار کابینت هم داری، توی لینک زیر میتونی قیمت انواع کابینت و نکات قیمت گیری رو ببینی:

سقف کشسان به نامهای پیروکس هم معروفه. این نامها، نام شرکتهایی هستن که بیشترین عرضه رو در این نوع سقف کاذب دارن. درست به همون دلیل که به مایع ظرفشویی میگیم ریکا؛ یا به دستمال کاغذی میگیم کلینکس!

دلیل این که به اون سقف کشسان میگن، استفاده از متریال کشسان در این نوع سقفه. قدرت کشسانی این متریال بقدری زیاده که در سقف های با عرض 4 متر به راحتی اجرا میشه، اون هم بدون اینکه مهاری در وسط دهانه ها استفاده بشه.

چرا سقف کشسان محبوبیت زیادی داره؟

این که چرا اکثراً این نوع سقف رو میپسندن رابطه مستقیمی با کاربردهای سقف کشسان داره. مزیت هایی که سقف کشسان ارائه میده، نسبت به رقیباش مثل آسمان مجازی و طلق دوغی یا یخی بیشتره و همین موضوع باعث میشه بیشتر انتخاب بشه.

اگه میخوای کابینتت رو عوض کنی، قیمت دقیق کابینت رو از کابینت ساز حرفه ای بگیر! فقط کافیه ثبت درخواست کنی!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *